výběru dietní plán, který vyhovuje vašemu typu osobnosti

Plán hubnutí funguje pouze pokud zůstanete s ním. A jako každá úspěšná Dieter vám říci, je to mnohem jednodušší, jak zhubnout a zpevnit, když dietní plán si vyberete hodí svůj životní styl a osobnost. Nenávidět vařit? Budete dlouho nevydrží na dietní plán, lépe vyhovující nadějné gurmány. Bydlení v domě plném dětí a jedlíky, takže jste neustále obklopeni jídlo? Ztráta hmotnosti plán pro vás bude muset čelit problému snacking hlavu.

S trochou snahy zhubnout, většina žen si myslí, že je třeba jít na dietu, říká Lisa Sanders, MD, lékař, pedagog v rámci primární péče na univerzitě v Yale a autorem knihy The Perfect Fit stravy. Ale to není tak docela pravda. Strava je prostě to, co jíte, což znamená, že jste již na jednoho. Že strava buď pracuje pro vás, takže dosáhnout a udržet váhu, kterou chcete, nebo ne.

Prvním krokem k hubnutí spokojenost? Najděte si svůj fit mezi těmito pěti dietních osobnosti, a hubnutí může být právě pro vás jednodušší.

Ty jsi ten, kdo se obrátí k přátelům a pros za odpovědi. (Pokud to fungovalo pro Oprah, může pracovat pro vás, ne?) Na vysoké škole jste měli studovat kamarády, nákupní partneři a nejlepší kamarády, kteří vás utěšil po bídných termínech a naladěná vás znovu vyzkoušet si lásky. Člověk by nikdy dělal to uličkou bez pomoci několika starších moudřejší přáteli, a vy jste nemohli zvládnout koliky a poporodní blues aniž by tyto jeden po půlnoci telefonních hovorů do své sestře-v-právo.

Vaše ideální dietní plán. Perfektní hubnutí plán zahrnuje dostatek podpory od žen, kteří už tam byli – sdílet své bitvy s čokoládou fušovat a setkání za pozdní noční procházky kolem bloku. Podívejte se na hubnutí programy, které se každý týden scházejí pro zábavu, kamarádství a tipy na výživu, nebo jít do fitness trasu a připojit aerobik nebo Pilates třídy s jádrem skupiny členů. Setkání s osobním trenérem vám může poskytnout pravidelné, one-on-one pomoc se svými jedinečnými hubnutí démony.

Pokud jste hvězdný sledovač, ale ne tak dobrý v přijít s metodami sami zvolit dietní plán, který nabízí vzorové jídla a obchod s potravinami seznamy, říká Suzanne Farrell, MS, RD, mluvčí Asociace dietetická a majitel Cherry Creek výživa v Denveru. Nebo založit svůj vlastní strava podpůrné skupině, výběrem spolehlivé přátele, kteří skutečně mají lhůtu k nabídnutí hubnutí pomoci i vám nedovolí dostat pryč s vymlouvat. Skupina tří nebo čtyř přátel vám udržet pevně na fitness vozu, i když jeden člen nemůže ukázat. Jmenovat vůdce, nastavte plán útoku a ujistěte se, že nechat své příznivci přesně vědět, co budete potřebovat co nejvíce z nich, ať už je to jemný podpora nebo nejtěžší lásky.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …