vaření tipy od kuchaře Cathy rozmary

Cathy rozmary je kuchař / vlastník Nostrana uznávaným Italská restaurace v Portlandu ve státě Oregon. “Nejsem Ital, ale mám pocit, že jsem zvolil skvělou kuchyni,” říká rozmary, který je šestinásobným kandidát za nejlepší kuchař v severozápadním u James Beard Foundation. “Je to velmi zdravé a sezónní a obohacující.”

Když se to vůbec ne Nostrana nebo její druhé restauraci, troubou a Shaker, rozmary se vaří jednoduchý ale chutné jídlo doma.

“Miluji pečený chřest s vejcem a parmazánem na vrcholu,” říká. “V Itálii, a to zejména v jižní Itálii, oni nazývají tento typ vaření cucina Povera, nebo vaření chudých. Je to velmi úsporný – hodně zeleniny a zbytky a sponky, jako je obilí a zelené, jen s trochou masa.

Její oblíbená komfort potravin “. Spaghettini s jednoduchým škeble omáčka Více než součet jeho částí, to mi připomíná, že na pobřeží v Itálii.”

To, co jí, když nechce přijít o 5 liber: “. Jeden nebo dva saláty předkrm velikosti k večeři a druhý den se cítím tenčí”

Kde ona dostane její nejlepší nabídky nápad; “Mnoho věcí mě inspirují, především roční období a co je k dispozici na trzích zemědělců, které dodávají restauraci.

Ten lekce každé domácnosti kuchař by měl Lear; “Nebojte se o trochou soli. Přidejte sůl na těstoviny vody. Přidáte-li dokonale kořeněné omáčky na těstoviny unseasoned, ztratíte tolik chuti, které jste pracoval.

“Nebojte se o trochou soli. Přidejte sůl na těstoviny vody.” – Kuchař Cathy rozmary

Dělá 4 porce

Složení

3 lžíce extra panenský olivový olej

1 červená cibule, nakrájené

4 stroužky česneku, oloupané a mleté

1 japonský lilek, nakrájíme na půl palce kostky

1 malá cuketa, nakrájíme na půl palce kostky

1 červená nebo žlutá paprika, kostičky

2 Dědictví rajčata, loupané nasazené, nakrájený

sůl a pepř podle chuti

8 čerstvé listy bazalky, roztrhaný

4 čerstvá vejce

1/3 šálku Parmigiano-Reggiano sýr, strouhaný

instrukce

1. Ve velké pánvi, teplo olivový olej na středním plameni.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky