vaření 101 pro vysokou školu-svázal dítě

Beyond míchanými vejci a sendviče, byl jsem skoro ztratil v kuchyni svého prvního bytu na vysoké škole. Když jsem si uvědomil, že jsem odpovědný za přípravu večeře jednou týdně pro mé spolubydlící, cítil jsem naprosto ohromen.

Máma má 911 volání a poslal pár oblíbené rodinné recepty mi mohla probrat. S časem, trpělivost, pár nepoživatelné nádobí a varnou moudrosti propůjčený na mě moji spolubydlící praktičtější, nakonec jsem se naučil chrlit slušné a zdravá jídla.

Během tohoto procesu učení, jsem se rozhodl, že moje přesto-k-být-narozených dětí šli znát svou cestu kolem kuchyně. Ale jak plynuly roky, sporty, lekce a přátelé vždy Zdá se, že v rozporu s mým záměrem učit mé dvě děti základům kuchyně. Moje šance konečně přišel v průběhu roku nadřízeného mého syna vysoké školy.

Můj syn se podařilo mluvit svou cestu do předčasného propuštění svého posledního semestru vysoké školy. Tentokrát je ve skutečnosti určen pro stáže či související s prací zkušenosti, ale ani bude pracovat pro Andrew protože jeho tenisového týmu zápasů a postupů.

Dohodli jsme se na 18-ti týdenní osnov s názvem “Mami 101.” Tady byla moje příležitost naučit ho všechny životní zkušenosti jsem věděl, že předtím, než odešel na vysokou školu (no, skoro všichni). Po drhnutí knihkupectví, knihovny a internet v marném hledání na knihu, aby veď mě, jsem se rozhodl vytvořit svůj vlastní osnovy (pořád hrozí napsat návod pro rodiče, kteří chtějí připravit svým dětem před tím, než opustí hnízdo, a I může ve skutečnosti to udělat hned, že moje dcera je vysoká škola vázaný).

Každé odpoledne, můj syn (ao několik let později, moje dcera), a já jsem si užil kvalitní čas společně, jak jsme jeli přes rozsáhlý seznam kuchyňských dovednostech, spolu s základy prádlo, první pomoc, hospodaření s penězi, údržbu automobilu, plánování pro vysoké školy a všechny důležité očekávání rodičů a zároveň daleko od domova.

Každé dítě držel zápisník zapsat tipy, recepty a referenční informace, které by mohly využívat a stavět na později. Náš první exkurze byla do obchodu s potravinami, kde jsem jim ukázal, jak číst etikety, vyberte čerstvé produkty a libové maso, vybrat čerstvé mořské plody, a pochopit kódy datum expirace.

Také se naučili jednoduché techniky, jako je nejlepší způsob, jak plout obchod s potravinami: za prvé, udeřil do uličky střediska, kde se nonperishable položky obvykle umístěna, následuje chleba, vyrábět, mléčné výrobky, a poslední, mražené potraviny.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky