týrání a zanedbávání dětí, co zvyšuje riziko

Rizikovým faktorem je cokoli, co vás vede k větší pravděpodobnost, že určitý problém nebo nemoc.

Lidé jsou více pravděpodobné, že zneužívání nebo zanedbávání dětí, pokud

Riziko zneužívání a zanedbávání se zvyšuje, když dítě má zdravotní postižení nebo jiný zdravotní problém, jako je

Dalším rizikovým faktorem pro děti není má úzkou vazbu s rodiči. Není s úzkou vazbu, mohou být způsobeny

Žije v chudobě nebo blízké chudoby. To je hlavním rizikovým faktorem pro zneužívání a zanedbávání dětí; Prodělal O; Násilí, včetně domácího násilí; Zneužívání drog a alkoholu; Zneužívání dětí, nebo které byly zneužívány sami; Duševní zdravotní problémy, jako je deprese.

Být nedonošené dítě. Děti narozené předčasně často přidat emocionální a finanční stres k rodině, protože potřebují delší a dražší nemocniční péči. Mohou také třeba pozorně sledovat, jakmile jsou domovem; Tělesné postižení, jako je slepota nebo je upoután na invalidní vozík; Pod normální inteligence pod-normální inteligence; Vývojové zpoždění vývojové zpoždění; Difficul; temperament temperament; Poruchy chování, jako je ADHD.

Rodiče nechtějí dítě; Narození dvojčat či jiných násobcích; Dlouhá hospitalizace novorozence a odloučení od rodičů z důvodu předčasného porodu nebo zdravotním problémům; Výzvy spojené s podporou nebo adopci dítěte; Duševních zdravotních problémů v pečovatele. Například, rodič, který je vážně depresi může neúmyslně zanedbání jeho nebo její dítě; Dítě s velkým zdravotním problémem či zdravotním postižením, jako je slepota, hluchota, nebo autismem. Tyto typy problémů může dělat to těžké pro rodiče komunikovat s dítětem nebo pro dítě dávat a přijímat lásku.