plané neštovice (varicella) -Při volat lékaře

Zavolejte svého lékaře ihned, pokud vy nebo vaše dítě s planými neštovicemi má

Nejúčinnější způsob, jak zabránit chřipce je s vakcínou proti chřipce. Každý spadnout byste měli být imunní proti kmenům, které se vyvinuly od předchozího ohniska. Pokud jste očkováni proti jednomu nebo více kmenů, můžete stále sestoupil s chřipkou, ale příznaky budou pravděpodobně mírnější, než by byl, kdyby jste neměli očkování proti chřipce; Chřipková vakcína je k dispozici prostřednictvím lékařů a veřejného zdravotnických zařízení a mnoho firem poskytovat vakcínami proti chřipce, na místě …

Pokud jste teenager nebo dospělý, jste těhotná, nebo mají slabý imunitní systém, je důležité vidět, co nejdříve se svým lékařem, jak si myslíte, že jste byli vystaveni viru planých neštovic. Lékař může chtít, aby vám lék, který pomáhá chránit před viru.

Zdravé dítě s příznaky neštovice, není třeba navštívit lékaře. Můžete být schopni popsat symptomy vašeho dítěte k lékaři po telefonu. Pak se vaše dítě nebude muset opustit dům a riziko šíření viru na ostatní. Ale je důležité se poradit se svým lékařem, aby zjistili, zda on nebo ona chce vidět své dítě.

Pokud půjdete do ordinace, zeptejte se, zda budete potřebovat, když přijedete, aby se zabránilo šíření infekce přijmout žádná opatření. Například administrativní pracovníci vás může vzít přímo do zkoušku místnosti, když přijedete, spíše než muset počkat v hale.

Následující zdravotničtí pracovníci mohou diagnostikovat a léčit plané neštovice

V případě závažné komplikace rozvíjet, může být vyšetření ke specialistovi. Například může zobrazit pulmologem pro plicní problémy.

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Těžké bolesti hlavy nebo konstantní zvracení, citlivost na jasné světlo, nebo neobvyklá ospalost nebo zmatenost. Ty mohou být příznaky zánětu mozku (encefalitida); Problémy s dýcháním nebo přetrvávající kašel. Mohou to být příznaky zápalu plic planým neštovicím; Červená, teplý, a bolest kůže, nebo v případě, že plané neštovice vyrážka změny větších otevřené rány. Mohou to být příznaky závažných infekcí kůže.

Jste starší než 12 let, si nejste jisti, jestli jste někdy měli plané neštovice nebo vakcínu, a vy jste byli vystaveni planým neštovicím; Vy nebo Vaše dítě má slabý imunitní systém a byl vystaven planým neštovicím; Jste těhotná a byli vystaveni planým neštovicím; Vy nebo Vaše dítě má plané neštovice a některou z followin; Horečka, která trvá déle než 24 hodin; Silné svědění, které nemohou být vystřídán domácí silni; Plané neštovice vyrážka na eyebal; Vyrážky, která trvá déle než 2 týdny

Rodinné lékařství physicia; Pediatricia; Nurse practitione; Lékař pomoc s; Interní lékařství lékaře