jak může ischemická choroba srdeční být zabráněno nebo odloženo?

Můžete prevenci a kontrole ischemické choroby srdeční (ICHS) přijetím opatření ke kontrole svých rizikových faktorů se změnami životního stylu a léků srdce zdravé. Příklady rizikových faktorů, které můžete ovládat zahrnují vysokou hladinu cholesterolu v krvi, vysoký krevní tlak a nadváhy a obezity. Jen málo rizikové faktory, jako je věk, pohlaví a rodinnou anamnézu, nemůže být ovládán.

Vaše riziko ICHS zvyšuje s počtem rizikových faktorů, které máte. Aby se snížilo riziko vzniku ischemické choroby srdeční a infarktu, snaží se ovládat každý rizikový faktor máte přijetím následujících srdce-zdravý životní styl

Znát vaše rodinné anamnéze zdravotních problémů souvisejících s ICHS. Pokud vy nebo někdo ve vaší rodině má CHD, ujistěte se, informujte svého lékaře. V případě změny životního stylu nestačí, také může být nutné léky ke kontrole svých rizikových faktorů CHD.

Yaskary ztratila matku, otce a tetu ke vzniku srdečních onemocnění. A věděla, že její život by byl žádná výjimka, pokud vzala akci. U 49, ona cítila mírné bolesti na hrudi, a hodiny později prošla pětinásobný bypass. Mající jen jeden rizikový faktor zvyšuje pravděpodobnost vzniku srdečních chorob a Yaskary ví, že její život byl ušetřen, protože pochopila riziko zdědila. Dnes je hrdý na to, šířit slovo o srdečních onemocnění u žen. Pro ni je jizva na hrudi slouží jako symbol života.

Související ředitele Zpráva

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

Eileen byl dva-pack-a-day kuřák po dobu 28 let. Když se snášel infarkt, chirurg otevřel její hrudník a našel 98 procent blokádu a její tepny rozpadl. Eileen se nedotkl cigaretu od té doby. Ischemická choroba srdeční je možné předejít, a každá žena má pravomoc snížit její rizikové faktory. Pro Eileen, každý den tráví – jako dobrovolný hasič a EMT, a se svým synem a vnuků – je dar.

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

Více než 100 členů komunity shromáždili v klinické Center v Bethesda, MD, s cílem zvýšit povědomí o ženách a srdeční choroby. Dav tvořil obří lidské srdce ve cti National Wear Red Day, který se koná každý rok na první pátek v únoru. Reproduktory při této akci patřily Dr. Francis Collins, ředitel; Dr. Gary H. Gibbons, ředitel NHLBI, Dr. Griffin Rodgers, ředitel Národního ústavu Diabetes a zažívací a Kidney Diseases, Dr. Janine Clayton, ředitel Úřadu pro výzkum zdraví žen a Dr. John Gallin, ředitel klinického centra. Pro více informací o srdečním onemocněním, navštivte webové stránky NHLBI. Pokud sdílíte toto video na Twitteru, použijte #NationalWearRedDay.

To se zabývá Exome projekt sekvenčního zpracování na NHLBI je. Umožněno zotavení a Reinvestování zákona o americkém roku 2009, tento projekt za předpokladu, šest ocenění na pěti akademických institucemi s cílem identifikovat genetické spojení do srdce, plic a onemocnění krve. Jednotlivé studie se bude zabývat zásadní zdravotní problémy, jako je srdeční infarkt, mrtvice, COPD (chronická obstrukční plicní nemoc), vysoký krevní cholesterol, vysoký krevní tlak, nadváha a obezita a další.

Popisuje ischemické choroby srdeční (ICHS), její příznaky a komplikace, a způsoby, jak řídit CAD rizikové faktory.

CAD, také volal ischemická choroba srdeční, je nejčastější příčinou úmrtí u mužů i žen ve Spojených státech. CAD dochází, pokud plak hromadí v tepnách srdce. Deska zužuje tepny a snižuje průtok krve do srdečního svalu. To může vést k anginu pectoris (bolesti na hrudi nebo nepříjemné pocity), srdeční infarkt, srdeční selhání nebo arytmie (nepravidelný srdeční tep).

Dobrou zprávou je, že změny životního stylu a léky mohou pomoci ovládání CAD rizikové faktory a zabránit nebo oddálit nemoci. změny životního stylu zahrnují odvykání kouření, po zdravé stravovací plán, udržovat si zdravou váhu, a být fyzicky aktivní.

Pro více informací o soužití s ​​řízením a CAD, přejděte na zdravotní témata ischemická choroba srdeční článku.

Při srdeční infarkt stane, že každé zpoždění v zacházení může být smrtelný.

Znát varovné příznaky srdečního infarktu a jak jednat může zachránit život, nebo někoho jiného.

NHLBI vytvořila novou sérii informativní a snadno čitelný infarktu materiálů, aby si diváci mohli lépe pochopit fakta o infarktu a jak jednat rychle, aby zachránit život.

Kliknutím na odkazy pro stažení nebo objednat NHLBI své nové srdeční záchvat materiály

“Nenechte riskovat s Heart Attack: znát fakta a jednat rychle” (k dispozici také ve španělštině)

“Heart Attack: Znát příznaky. Přijmout opatření.”

“Zjistěte, co na infarkt Pocit jako-Mohlo by to zachránit život”