jak může být infarkt předejít?

Snížením rizikových faktorů pro ischemickou chorobou srdeční může pomoci zabránit infarkt. I v případě, že již máte ischemickou chorobu srdeční, stále můžete podniknout kroky, aby se omezilo riziko infarktu. Tyto kroky zahrnují následující srdce-zdravý životní styl a jak pokračující lékařskou péči.

Srdce-zdravého životního stylu může pomoci zabránit srdeční záchvat a zahrnuje srdce zdravé výživy, fyzické aktivity, odvykání kouření, zvládání stresu a správu vaší hmotnosti.

Léčení stavů, které dělají infarkt s větší pravděpodobností také může pomoci snížit riziko infarktu. Tyto podmínky mohou zahrnovat

Heart-Zdravý životní styl

Ujistěte se, že máte havarijní akční plán v případě, že vy nebo někdo z vaší rodiny má infarkt. To je velmi důležité, pokud jste na vysoké riziko, nebo již měl infarkt.

Průběžné péče

Zapište seznam léků, které užíváte, léky jste alergičtí na telefonní čísla své zdraví poskytovatele péče je (a to jak v průběhu i po pracovní době), a kontaktní informace pro přítele nebo příbuzného. Aby byl tento seznam na vhodném místě (například, vyplňte tento peněženku karty) podílet se na lékařskou pohotovost.

Promluvte si s lékařem o známky a příznaky srdečního infarktu, kdy byste měli volat 9-1-1, a kroky, které můžete provést při čekání na lékařskou pomoc, aby se dospělo.

Popisuje, jak se stane, infarkt a že většina infarkty dochází v důsledku ischemické choroby srdeční. Ukazuje, co se děje uvnitř srdce v průběhu infarktu. Popisuje příznaky infarktu a řekne vám, co dělat, pokud se objeví příznaky.

Srdeční choroby nebyl ani na radaru Jennifer. A když to televizní novinář utrpěl infarkt ve věku 36, to ji zastavil “mrtvý ve své stopy.” Jennifer nám připomíná, jak srdeční onemocnění trvá příliš mnoho našich maminky, sestry a přátelé z nás každý den. Čím více budeme sdílet naše příběhy, tím rychleji můžeme otočit stránku na srdeční choroby.

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

To se zabývá Exome projekt sekvenčního zpracování na NHLBI je. Umožněno zotavení a Reinvestování zákona o americkém roku 2009, tento projekt za předpokladu, šest ocenění na pěti akademických institucemi s cílem identifikovat genetické spojení do srdce, plic a onemocnění krve. Jednotlivé studie se bude zabývat zásadní zdravotní problémy, jako je srdeční infarkt, mrtvice, COPD (chronická obstrukční plicní nemoc), vysoký krevní cholesterol, vysoký krevní tlak, nadváha a obezita a další.

Pro více informací navštivte www.hearttruth nebo zdravotní témata srdeční infarkt a srdeční onemocnění u žen článků.

Při srdeční infarkt stane, že každé zpoždění v zacházení může být smrtelný.

Znát varovné příznaky srdečního infarktu a jak jednat může zachránit život, nebo někoho jiného.

NHLBI vytvořila novou sérii informativní a snadno čitelný infarktu materiálů, aby si diváci mohli lépe pochopit fakta o infarktu a jak jednat rychle, aby zachránit život.

Kliknutím na odkazy pro stažení nebo objednat NHLBI své nové srdeční záchvat materiály

“Nenechte riskovat s Heart Attack: znát fakta a jednat rychle” (k dispozici také ve španělštině)

“Heart Attack: Znát příznaky. Přijmout opatření.”

“Zjistěte, co na infarkt Pocit jako-Mohlo by to zachránit život”

Související ředitele Zpráva