hnědo-bag obědy a svačiny pro práci nebo ve škole

Obal zdravé obědy a svačiny, aby se do práce nebo do školy, nabízí mnoho výhod. Zdravé hnědá-bag jídla může snížit tuku, kalorií a sodíku v naší stravě, zlepšuje celkový zdravotní stav. Inteligentní výběr nám může pomoci udržet si zdravou váhu. A hnědo-bag obědy to může zlepšit IQ vašeho dítěte.

Chcete-li přesunout oběd a svačinu čas do zdravé směru

Snadný způsob, jak dosáhnout obou cílů je zahrnout více celých potraviny – a méně zpracované potraviny, nezdravé jídlo a občerstvení při jídle a občerstvení.

Studený sýr a ovoce Kit: Udělej si svůj vlastní “lunchables” vyplněním opakovaně použitelný obal s rozmanitými plátky sýra, snadno jíst ovoce, jako jsou plátky jablek a hroznů, a celých pšeničných sušenek.

10 gramů nebo les; 20 gramů nebo les; 25 až 35 g; nemám ponětí

Falafel Pita Pleaser: Nákup připravené k pečení falafelu ve vegetariánské části chladničky některých supermarketech. Péct až dopředu, poté je vložit do celé kapse pšeničná pita šířil s nějakým hummus (domácí nebo kupovaný).

Ryby v nouzi: Práce rybu podávat do týdne přidáním tuňáka nebo lososa do svého zelený salát, těstovinový salát nebo sendvič. Pro uspokojení svačinu, hodil nějaký tuňák nebo losos s balsamikovým octem a užít si s celými krekry zrn.

Milujte své zbytky: Jeden z nejjednodušších způsobů, jak korporátní výživu Maggie Moon, MS, RD, zajišťuje, že má zdravý oběd Dnes má začít večeři. Před podáváním večeři, ona zabalí některé z nich pryč v přenosných nádobách, ukládá je v lednici, a pak vezme jednu do práce druhý den.

Těstovinový salát Příprava: Ujistěte se studený těstovinový salát s zbylých tvary těstovin z minulé noci. Hoďte chlazené celozrnné těstoviny se sýrem kostkami, spousta bite-size zeleniny, a domácí nebo balenou zálivkou dresinkem z olivového oleje nebo řepkový olej.