dětství centrální nervový systém embryonální nádor léčba (pdqто): léčba [] -changes k tomuto shrnutí (05/02/2014)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Prevence rakoviny je akce učiněná s cílem snížit riziko vzniku rakoviny. V roce 2014 bude asi 1,6 milionu lidí bude diagnostikována rakovina ve Spojených státech. Kromě fyzické problémy a citové strádání způsobené rakovinou, vysoké náklady na péči jsou také zátěž pro pacienty, jejich rodiny a pro veřejnost. O prevenci rakoviny, počet nových případů rakoviny je snížena. Doufejme, že toto snížení dopadů rakoviny a snížit počet úmrtí způsobených rakovinou; Rakovina…

Toto shrnutí je napsán a udržuje redakční radou PDQ pediatrický postup, který je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute