dětství akutní lymfoblastickou leukémií léčba (pdqто): léčba [] -changes k tomuto shrnutí (05/02/2014)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Chronická myeloidní leukémie (CML) je vzácná cancerthat ovlivňuje krevní buňky a kostní dřeň. To je měkká část uvnitř kosti, kde se krvinky pokroku; Léčba může pomoci dostane do remise. Pro většinu lidí, to neznamená, že rakovina je zcela pryč, ale to přece neznamená, že je méně aktivní než dříve. Remise může trvat mnoho let; CML obvykle začíná ve středním věku nebo později. Její příznaky se obvykle přijde na postupně. Mnozí z nich, jako byste byli unavení, hubnutí aniž by se snažil, nebo …

Toto shrnutí je napsán a udržuje redakční radou PDQ pediatrický postup, který je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute