cocillana: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Grape Bark, Guapi, Guarea, Guarea Guara, Guarea Guidonia, Guarea rusbyi, Guarea spiciflora, Guarea trichilioides, Sycocarpus rusbyi, Trompillo, Upas.

Cocillana je bylina. Kůra se používá k výrobě léku; Cocillana je součást některých sirupů proti kašli. Cocillana uvolňuje hleny takže jej lze vykašlal; Někteří lidé použijí cocillana kořenovou kůru přímo na kůži kožních nádorů.

Není k dispozici dostatek informací v současné době k dispozici know-how cocillana mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; kašle; nádory kůže, při aplikaci na kůži; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost cocillana pro tyto účely.

Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli cocillana je bezpečný, nebo jaké jsou možné vedlejší účinky by mohly být; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití cocillana během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o COCILLANA interakce

Příslušná dávka cocillana závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro cocillana. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Williamson EM, Evans FJ, eds. Potterova New Cyclopaedia botanických drogy a přípravky. Essex, Anglie: CW Daniel Company Ltd., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese