cha de Bugre: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Bois d’ine, brazilský dieta pilulku, Bugrinho, Cafe de Bugre, CafÃde la Forêt, CafÃdes Bois, Kavárna do Mato, Cafezinho, Cha-de-černošskou-Mina, Chá de Bugre, Cha de Frade, Claraiba, káva z Woods, Coquelicot, Cordia ecalyculata, Cordia salicifolia, ..; Viz Všechny názvy Bois d’ine, brazilský dieta pilulku, Bugrinho, Cafe de Bugre, CafÃde la Forêt, CafÃdes Bois, Kavárna do Mato, Cafezinho, Cha-de-Negro-Mina, Chá de Bugre, Cha de Frade, Claraiba, káva z Woods, Coquelicot, Cordia ecalyculata, Cordia salicifolia, Grao-do-Porco, Laranjeira-do-Mato, Louro-Salgueiro, Louro-Mole, Pilule Amincissante BrÃsilienne, Porangaba, Rabugem; Anonymní

Cha de Bugre je strom, který je původem z Brazílie a lze také nalézt v tropických lesích Paraguaye a Argentiny. Strom produkuje červené ovoce, které vypadá hodně jako kávové zrno. Toto ovoce je často praží a vaří do čaje jako náhražka kávy. Jedním z jeho jména je “kavárna do Mato” nebo â € œcoffee z woods.â €; Cha de Bugre je populární podporu hubnutí v Brazílii a je obyčejná součást “brazilské pilulky na hubnutí”, které jsou také stávají populární v Severní Americe. Některé z těchto “brazilské pilulky na hubnutí” jsou také myšlenka, že obsahují předpis amfetaminy a uklidňující; Cha de Bugre se také používá k léčbě celulitidy, kašel, zadržování tekutin (edém), dna, rakovina, herpes virové infekce, horečka, a onemocnění srdce a cév. To je také používán jako všeobecné tonikum pro zlepšení krevního oběhu a srdeční funkce; Někteří lidé použijí Cha de Bugre přímo na kůži pro hojení ran.

Někteří lidé si myslí Cha de Bugre snižuje chuť k jídlu, ale není tam žádný vědecký důkaz, že je to pravda. Není dostatek známo o Cha de Bugre vědět, jak by to mohlo fungovat pro všechny lékařské účely.

Nedostatečná Evidence fo; úbytek hmotnosti a obezita; Snížení celulitidy; Kašlat; zadržování tekutin (edém); Dna; Rakovina; Opar; Virové infekce; Horečka; Srdeční choroba; Hojení ran; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost Cha de Bugre pro tyto účely.

Není dostatek známo o Cha de Bugre vědět, jestli existují nějaké obavy o bezpečnost, nebo pokud je to bezpečné, aby přijaly; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití Cha de Bugre během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

Cha de Bugre může mít vliv jako pilulka vody nebo “diuretikum”. Vezmeme-cha de Bugre může dojít ke snížení jak dobře se tělo zbaví lithia. Tím se může zvýšit, kolik lithium je v těle a způsobit vážné vedlejší účinky. Promluvte si se svým poskytovatelem zdravotní péče před použitím tohoto produktu, pokud užíváte lithium. možná nutné změnit Vaši dávku lithia.

Příslušná dávka Cha de Bugre závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro Cha de Bugre. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese