brooklime: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Becabunga, beccabunga, Cresson de Cheval, Cresson de Chien, úst inteligentní, Neckweed, Salade de Chouette, rozrazil, rozrazil potoční, VÃronique beccabunga, VÃronique des Ruisseaux, Vodní Pimpernel, Vodní Purslane.

Brooklime je rostlina. Lidé používají šťávu jako lék; Brooklime se používá pro snížení vylučování moči, a pro léčení zácpy, potíže s játry, těžký průjem (úplavice), infekce plic a krvácení z dásní; Nepleťte brooklime s černým kořenem (Leptandra virginica) nebo Veronica (Veronica officinalis). Všechny tři závody jsou někdy označovány jako â € œspeedwell.â €

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak brooklime mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; Snížení vylučování moči; Zácpa; stížností játra; Těžký průjem (úplavice); infekce plic; Krvácení z dásní; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost brooklime pro tyto účely.

Není známo, zda brooklime je bezpečný, nebo jaké jsou možné vedlejší účinky by mohly být; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití brooklime během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

Brooklime může mít vliv jako pilulka vody nebo “diuretikum”. Vezmeme-brooklime mohou snižovat, jak dobře se tělo zbaví lithia. Tím se může zvýšit, kolik lithium je v těle a způsobit vážné vedlejší účinky. Promluvte si se svým poskytovatelem zdravotní péče před použitím tohoto produktu, pokud užíváte lithium. možná nutné změnit Vaši dávku lithia.

Příslušná dávka brooklime závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro brooklime. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Lust J. Bylina kniha. New York, NY: Bantam Books, 1999.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese