bronz plán

Ve státním Marketplace, může být až pět úrovní zdravotní pojištění. Každý návrh plánu je pojmenována po druhu kovu – kromě katastrofické krytí. Takže můžete slyšet tyto nazývá kovové plány. Každý návrh plán musí pokrývat všechny základní zdravotní výhody.

Nejmenší množství výhod. To znamená, že zdravotní plán nebude platit tolik ke zdravotním službám jako stříbra, zlata nebo platiny plánu; Nejnižší pojistné. Platíte méně každý měsíc po dobu bronzovou plánu, než byste pro stříbra, zlata nebo platiny plánu; Vyšší out-of-pocket náklady. S bronzovou plánu, můžete obvykle platit víc pokaždé, když se dostanete zdravotní službu, jako je například návštěvu lékaře nebo vyplnění předpis, než byste s stříbra, zlata nebo platiny plánu.

Plán bronz úrovni má nejmenší pokrytí čtyř úrovní kovových plánu v Marketplace. Společnost prodávající zdravotní pojištění na trhu nemusí nabízet plán bronz úrovni, takže váš stav Marketplace nemusí mít jeden.

Zdravotní plán ve výši bronzovou může být dobrou volbou pro vás, pokud neočekáváte, že má mnoho lékaře schůzky nebo potřebovat mnoho léků na předpis. V průměru bude bronzový plán zaplatit 60% z průměrných celkových nákladů na zdravotní péči a zaplatíte asi 40%.

Bronzové plány mají

Potřebují pomoc zdravotního pojištění? Odpovědět na několik otázek, aby si své individuální akční plán.